Eastern Fashion Week Białystok 2019

Eastern Fashion Week – festiwal mody i wzornictwa to jedyna taka impreza w północno-wschodniej Polsce, to gwarancja obecności licznej publiczności oraz przedstawicieli świata mody, kultury i mediów z całej Polski. Najważniejsze atuty naszego przedsięwzięcia to: jakość, innowacyjność i kreatywność, wsparta doświadczeniem organizacyjnym zaangażowanych podmiotów oraz atrakcyjną przestrzenią wybraną do realizacji projektu. Najlepszą wizytówką niech będzie fakt, iż do tej pory przy wydarzeniach modowych współpracowaliśmy z: Mariuszem Przybylskim, Maciejem Zieniem, Michałem Starostą, Natashą Pavluchenko, Alicją Czarniecka, Iloną Kanclerz, Olgą Nieścier, Jakubem Bartnikiem – Jacobem, Michałem Szulcem, Edytą Filipowicz oraz z licznymi partnerami zagranicznymi m.in. z Johnatanem Liangiem z Malezji, Ivaną Pilją z Belgradu (Serbia), Vladyslavem Osipovem z Odessy (Ukraina), Serhii Cherkasem z Kiljowa (Ukraina), Sylvie Laroche z Paryża, Gianni Fontaną z Mediolanu, z sekretariatem Lviv Fashion Week, Odessa Fashion Week, Bielarus Fashion Week, Tibilisi Fashion Week, Aspara Fashion Week (Kazachstan) i wieloma innymi.
Eastern Fashion Week odbędzie się w dniach 13-15 września br. W tym czasie niepodzielnie Białymstokiem zawładnie moda. W centrum miasta na dziedzińcu Pałacu Branickich będzie można zobaczyć najlepsze kolekcje polskich i zagranicznych projektantów. W jego niezwykłym wnętrzu, odbywać się będą warsztaty, wystawy i pokazy mody.