TRWA NABÓR PROJEKTANTÓW DO 9. EDYCJI FASHION WEEK POLAND

DESIGNER AVENUE to esencja FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Podczas pięciodniowego maratonu pokazów swoje kolekcje prezentują polscy projektanci ubioru oraz goście specjalni z zagranicy. Przegląd, skondensowany w jednym miejscu i czasie, tworzy niezwykły spektakl kreatywności oraz różnorodności w podejściu do mody.
Zgłoszenia do Designer Avenue przyjmujemy do 31 lipca 2013 r., na adres: designer@fashionweek.pl. Kolekcje muszą być premierowe, niepokazywane wcześniej w Polsce. W pierwszej połowie sierpnia 2013 r. Rada Programowa wybierze 20 najlepszych kolekcji i zaprosi projektantów na spotkanie, na którym twórcy będą zobligowani do zaprezentowania min. 5 odszytych sylwetek z kolekcji. Spotkanie odbędzie się pod koniec sierpnia 2013 r.
Więcej: fashionweek.pl/events/show/103

OFF OUT OF SCHEDULE przedstawia nie tylko projektantów awangardowych i nieznanych szerszej publice, którzy stronią od komercyjnego rozgłosu, ale także promuje młodych, dobrze zapowiadające się talenty. Co sezon zaskakuje nowymi odkryciami. Swoje pierwsze pokazy mieli tu Jacek Kłosiński, Joanna Startek, Jakub Pieczarkowski czy Jarosław Ewert. Pokazy OFF Out of Schedule odkrywają szerszej publiczności modę, która jest nie tylko piękna, zwiewna i elegancka, ale także nieco dziwna, przeskalowana, nietypowa i kontrastowa. OFF to platforma przenikania się różnych dziedzin sztuki, takich jak fotografia, muzyka, sztuki wizualne czy taniec. To wizytówka polskiej awangardy mody.
Zgłoszenia do OFF Out of Schedule przyjmujemy do 31 lipca 2013 r., na adres: zgloszeniaoff@fashionweek.pl. Kolekcje muszą być premierowe, niepokazywane wcześniej w Polsce. W pierwszej połowie sierpnia 2013 r. Rada Programowa wybierze 20 najlepszych kolekcji i zaprosi projektantów na spotkanie, na którym twórcy będą zobligowani do zaprezentowania min. 5 odszytych sylwetek z kolekcji. Spotkanie odbędzie się pod koniec sierpnia 2013 r.

Więcej: fashionweek.pl/events/show/96

Designer Avenue, 8. edycja Fashion Week Poland

FashionPhilosophy Fashion Week Poland to największe w Polsce cykliczne wydarzenie modowe o zasięgu międzynarodowym. Impreza odbywa się w Łodzi od 2009 r. i jest organizowana we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi, który jako Partner Strategiczny od samego początku finansowo wspiera imprezę. Najbliższa 9. edycja Fashion Week Poland odbędzie się w dniach 15-20 października 2013 r. Więcej informacji już wkrótce.

„101 EVENTÓW, KTÓRE MUSISZ ZNAĆ”
W ubiegłym roku „PRESS” wydał książkę „101 reklam, które musisz znać”, prezentującą najciekawsze reklamy ostatnich dwóch dekad. W tej chwili przygotowuje drugą publikację z tej serii, książkę-album pt. „101 eventów, które musisz znać”, w której zaprezentowane zostaną najciekawsze, najbardziej inspirujące i najefektywniejsze wydarzenia, dzięki którym swój wizerunek kształtują miasta i regiony oraz firmy i marki komercyjne. Książka planowana jest na wrzesień bieżącego roku. Z przyjemnością informujemy, że znajdzie się w niej FashionPhilosophy Fashion Week Poland jako jeden z eventów, które musisz znać!

FashionPhilosophy Fashion Week Poland, Struga 78/A24, 90-557 Łódź, Polska, tel./fax +48 42 636 36 76, www.fashionweek.pl
Jeśli nie chcesz dłużej otrzymywać wiadomości od Fashion Week Poland, wyślij maila zwrotnego z tytułem: rezygnacja.
Dołącz do nas na Facebooku Wspiera nas KUL PAK!